Aldona

Jestem psychoterapeutką, coachem i HR Business Partnerką z ekspertyzą w dziedzinie PR, Komunikacji & Marketingu. Trenerką specjalizującą się w pracy z ciałem oraz autorką tekstów, kampanii i inicjatyw. W działalności skupiam się na wspieraniu rozwoju pracowników, zespołów i organizacji, oferując sesje indywidualne i warsztaty rozwoju osobistego, w których wykorzystuje metodę pracy z ciałem.

Jestem pasjonatką triathlonu, który przez wiele lat trenowałam amatorsko i byłam inicjatorką firmy organizującej zawody triathlonowe w Polsce. Poza sportem, aktywnie angażuję się w społeczność, inicjując programy aktywacji mieszkańców, akcje charytatywne oraz spotkania. Przyczyniłam się do powstania grupy aktywnych kobiet TriBabeczki, inicjując bezpłatne treningi i spotkania motywacyjne, m.in. ze znanymi osobowościami.

Ponadto byłam kuratorką jedynej w Polsce wystawy multimedialnej poświęconej branży stoczniowej, „Statki. Nasza pasja,” w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku. Realizowałam kampanię „Łączy nas Gdańsk” dla Miasta Gdańska i współpracowałam z portalem gdansk.pl. Wiedzę i doświadczenie wzbogaciłam poprzez liczne szkolenia, m.in. w tym kursy People Dancing and Dance for PD, NVC czy „Focusing jako metoda”.

W latach 2017-2019 koordynowałam projekt profilaktyki uzależnień „Zażyj wolności” dla Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień, skierowany do młodzieży, rodziców i nauczycieli. Współpracowałam z Fundacją Sławek, udzielając wsparcia osobom w kryzysie, uzależnionym i ofiarom przemocy, a także Fundacją Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA.

Obecnie kontynuuje pracę jako psychoterapeutka i coach, pracując z osobami dorosłymi, rodzinami i parami, wykorzystując elementy pracy z ciałem. Moje podejście opiera się na nurcie Gestalt przy czym korzystam z wielu różnych technik, w tym Focusing, LBMS. Wspieram organizacje, zespoły i pracowników w obszarze komunikacji oraz rozwoju osobistego.

Moją misją jest pomoc ludziom budować lepsze relacje, efektywniej się komunikować, pracować z emocjami, zmieniać nawyki oraz żyć bardziej świadomie i w kontakcie ze sobą. Tak, by mogli pokochać życie, które mają tylko jedno i warto je dobrze wykorzystać. Ja tak żyję!

Aldona Dybuk

e-mail: aldona@alldone.pl;

tel. +48 690 34 44 22